Szablon Strona Medale

Zobacz jak wygląda gotowa strona na tym szablonie

SZABLON NUMER 2

To strona działającej firmy z branży reklamowej, zajmującej się produkcją medali i statuetek sportowych. Stronę wcześniej przygotowała nasza firma. Kliknij na baner powyżej a portal otworzy się w osobnym oknie. Zapoznaj się z jej treścią i jeżeli propozycja się podoba wypełnij formularz poniżej. Jeżeli szablon nie spełnia Twoich oczekiwać wróć na STRONĘ Z SZABLONAMI i zobacz inne propozycje.

Wypełnij formularz poniżej: 

ZACZNIEMY OD WPISANIA TREŚCI NA STRONĘ GŁÓWNĄ
■ W szablonie, w formie slidera/ banera pojawia się kilka haseł reklamowych. Proszę wpisać od od 1 do 4 zdań, które chcesz tam umieścić (możesz sugerować się tym co jest na stronie www.producentmedali.com).

■ Wybierz zdjęcia, które będą zmieniać się na stronie głównej w formie slidera (ruchomego banera) cztery zdjęcia o wielkości 1200 x 436 pikseli i wyślij je na adres promocja@handlopolis.pl
W temacie wiadomości podaj swój NIP abyśmy mogli odszukać wiadomość i połączyć z formularzem.
■ Jeżeli masz logo swojej firmy w formie graficznej również dołącz do formularza. Umieścimy je na wszystkich stronach Twojego portalu. Najlepiej, jeżeli plik będzie w formacie png bez tła.

■ To wszystkie informacje jakie potrzebujemy na stronę główną.

TERAZ ZAKŁADKA KONTAKT
■ Wpisz nazwę swojej firmy, adres, NIP, telefony, e-maile, numer konta bankowego. Jeżeli w firmie są osoby, które kontaktują się z Twoimi klientami podaj ich nazwiska, telefony i maile.

■ Podaj adres mailowy, na który będą wysyłane wiadomości z formularza kontaktowego.

■ W zakładce kontakt znajdzie się również mapa z dojazdem do Twojej firmy. Jeżeli jest to inny adres niż podany wyżej adres kontaktowy, wpisz go poniżej


CZAS NA ZAKŁADKĘ O MNIE
■ Teraz możesz pochwalić się jak długo prowadzisz swoją firmę, co jest dla Ciebie w pracy najważniejsze, jaki masz park technologiczny, co wyróżnia Twoje produkty lub usługi od innych dostępnych na rynku. Do dzieła...

NA KONIEC GALERIA
■ W galerii możesz umieścić zdjęcia swojej firmy, produktów, rozwiązań technologicznych, realizacji projektów. Jednym słowem chwalimy się...
Wbrew pozorom to bardzo przydatna zakładka. Potencjalny klient z chęcią zapozna się z Twoimi osiągnięciami czy produktami zanim podejmie współpracę z Tobą. Możesz wysłać dowolną liczbę zdjęć. Aby to ułatwić podajemy adres mailowy, na który wyślij wszystkie swoje zdjęcia. W temacie wiadomości podaj swój NIP abyśmy mogli odszukać wiadomość i połączyć z formularzem. (promocja@handlopolis.pl)
■ Podaj imię i nazwisko oraz numer telefonu osoby, z którą będziemy mogli się kontaktować w sprawie ewentualnych dopytań związanych z formularzem.

■ Tutaj wpisz uwagi, informacje i przemyślenia. To o co nie zapytaliśmy w formularzu a uważasz, że powinna się znaleźć na Twojej stronie.

■ I to już koniec. Teraz my przygotujemy stronę z przesłanych materiałów. Jeżeli nie wysłałeś wszystkich wiadomości oddzwonimy.